Digital Extremes z okazji przekroczenia 22 milionów graczy w swojej grze Warframe, organizuje pierwszy oficjalny zlot fanów – TennoCon. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2016 roku w w London Convention Center w kanadyjskim mieście London (Ontario), w którym mieści się także siedziba studia.

TennoCon pozwoli zacieśnić społecznościowe więzi, poznać twórców Warframe’a i znanych streamerów, ale także graczy, zwanych Tenno, pochodzących z całego świata. Planowane są panele dyskusyjne z udziałem publiczności, a całe wydarzenie będzie skupiać się na trzech elementach: Wiedzy, Zabawie i Poznawaniu się. Kulminacją pełnego atrakcji dnia będzie przekaz na żywo z TennoConu, w ramach znanego graczom Devstreamu. Tenno, którzy nie będą mogli dotrzeć na wydarzenie, otrzymają w ten sposób możliwość śledzenia wydarzeń na oficjalnym kanale Twitch gry: twitch.tv/warframe.

Na oficjalnej stronie wydarzenia można już zakupić bilety na TennoCon. Organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów:

Bilet całodniowy (25 CAD) – bilet wstępu na konwent zawierający unikalne przedmioty do odblokowania w grze

Bilet kolekcjonerski (75 CAD) – zapewnia to samo co bilet całodniowy oraz koszulkę z wydarzenia i dodatkowe gadżety

Bilet VIP (250 CAD) – obejmuje wszystko to, co otrzymają posiadacze tańszych biletów plus limitowaną figurkę kolekcjonerską Nyx oraz możliwość zwiedzenia studia Digital Extremes, podczas której będzie okazja spędzić czas z twórcami gry


Poprzedni artykułSCS Software powiększy infrastrukturę drogową w Vive la France!
Następny artykułMafia III pojawi się na jesieni 2016 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.