Endnight Games udostępniło datę premiery gry The Forest. Tytuł ukaże się już 30 kwietnia 2018 roku. Do tej pory, czyli przez 4 lata gra była w fazie wczesnego dostępu na Steam. Aktualnie dostępna jest wersja 0.73, która w dniu premiery zmieni numer na 1.0. Obecnie można ją jeszcze kupić za 14.99 dolarów, a przy oficjalnym wydaniu cena wzrośnie do 19.99 dolarów.

Gracz wciela się w postać rozbitka z katastrofy lotniczej, który znajduje się w lesie. Prócz przetrwania w niesprzyjających warunkach, trzeba zadbać o broń, pożywienie i schronienie. Dodatkowo na terenie znajdują się mutanci – kanibale.


ŹRÓDŁOsurvivetheforest.com
Poprzedni artykułRozszerzenie Radeon ProRender dostępne dla Blender i Maya na macOS
Następny artykułAMD wprowadza karty Radeon RX 500X dla partnerów OEM
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.