Capcom udostępniło za darmo grę Street Fighter V na komputery osobiste. Od 28 marca do 3 kwietnia tego roku będzie można pobrać na Steam próbną wersję gry. Gracze otrzymują pełen dostęp do trybu sieciowego oraz wszystkich wojowników. W tym także tych dodanych po premierze w formie dodatku. Osoby posiadające pełne wersje gry będą mogły w tym czasie również przetestować wszystkie postacie.

Darmowym tydzień na Street Fighter V to chęć przetestowania nowości, jakie pojawią się niedługo w dużej aktualizacji. Szczególnie poprawiony ma być system funkcji sieciowych – Capcom Fighters Network, na który gracze narzekali od czasu premiery. Ma się poprawić wyszukiwanie meczów, ładowanie rozgrywki, zarządzanie znajomymi i karanie graczy za opuszczanie meczów.


ŹRÓDŁOpcgamer.com
Poprzedni artykułPyrkon 2017 coraz bliżej. Udostępniono szczegółowy rozkład programu festiwalu
Następny artykułFuturemark dodał obsługę interfejsu Vulkan w aplikacji 3DMark
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.