Niezależne studio Pixel Titans i wydawca Devolver Digital, z wielką przyjemnością ogłaszają premierę gry STRAFE. Fabuła gry skupia się na niekończącym mordowaniu. Gra zawiera zapierające dech w piersiach, niezwykle realistyczne grafiki i niekończący się rozlew krwi, który pozwoli graczom upiększyć poziomy wnętrznościami pokonanych wrogów.

każda sesja rozgrywki to nowe wyzwanie.

Jako Złomiarz z arcyważną i niewyobrażalnie niebezpieczną misją na krańcu galaktyki, gracz otrzymuje jedną, jedyną szansę na spenetrowanie wszystkich wstrząsających etapów STRAFE. eśli zginie, świat gry zniknie wraz z nim by powrócić odmieniony. Każda sesja rozgrywki to nowe wyzwanie.

Gra STRAFE jest już dostępna na PC i Maca za pośrednictwem Steam, GOG.com i Humble Store. Dla najprawdziwszych hardkorowych graczy dostępna jest również specjalna, ekskluzywna edycja pudełkowa przygotowana przez Special Reserve Games, z soundtrackiem od Laced Records na winylu.


Poprzedni artykułADATA D8000L – pojemny powerbank ze szczelną obudową i diodami LED
Następny artykułGra Prey ukończona w 44 minuty. Czekamy na kolejne rekordy przejścia.
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.