CI Games udostępnił zwiastun nadchodzącej gry Sniper Ghost Warrior 3. Fabuła nowej części została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską. W grze wcielimy się w postać emerytowanego żołnierza piechoty morskiej – Jonathana Northa. I standardowo staniemy się snajperem, który będzie musiał wykonać powierzone mu zadania.

Ale nie tylko to. Bo dojdzie do tego jeszcze wątek czysto osobisty, a mianowicie odnalezienie zaginionego w tym rejonie młodszego brata. Warto dodać, że w Sniper Ghost Warrior 3 studio udostępni nam o wiele więcej swobody. Prócz głównego wątku fabularnego, pojawi się cała masa zadań pobocznych, bez określonej kolejności wykonywania.

Finalna wersja gry ma się ukazać 27 stycznia 2017 roku na komputery PC.


Poprzedni artykułTechland będzie sponsorem tytularnym konwentu FotoCon 2016
Następny artykułWindows 10 Anniversary Update udostępniony dla wszystkich
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.