Studio Rockstar Games poinformowało o przesunięciu daty premiery gry Red Dead Redemption 2 na wiosnę 2018 roku. Twórcy wyjaśnili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie całości. Do tej pory premiera miała się odbyć pod koniec grudnia 2017 roku. Wpierw tytuł miał wyjść na konsole, a w późniejszym czasie ukazać się na komputery osobiste.

Na pocieszenie udostępniono kilkanaście zrzutów ekranów z gry. Dodatkowo Rockstar Games obiecało ujawnić nowe szczegóły jeszcze tego lata.


ŹRÓDŁOrockstargames.com
Poprzedni artykułLEGO Worlds otrzymuje tryb sandbox ze wszystkimi obiektami i klockami
Następny artykułBandai Namco udostępniło zrzuty ekranu z gry Project CARS 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.