Gambitious Digital Entertaiment zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun rozgrywki w Outreach. Tytuł ma być pełną tajemnic opowieścią osadzoną w czasach schyłku Zimnej Wojny. Opowiada historię samotnego kosmonauty, poszukującego zaginionej załogi sowieckiej stacji kosmicznej w lodowatej pustce orbity okołoziemskiej. Gracze muszą zbadać pozostałości uszkodzonej instalacji.

A także odnaleźć się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80-tych XX wieku. Gracze będą musieli zbadać pozostałości uszkodzonej instalacji i odnaleźć się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80-tych XX wieku. By móc skutecznie się poruszać, będzie trzeba odpychać się od jednych powierzchni, a chwytać innych.

Outreach zostanie po raz pierwszy udostępniony w grywalnej wersji na targach E3 w Los Angeles, które odbędą się w tym miesiącu. Premierę Outreach zaplanowano na dalszą cześć bieżącego roku. Dodatkowe materiały dotyczące gry można znaleźć na stronie www.gambitious.com/games/outreach.


Poprzedni artykułOfensywa Nivelle’a do Battlefield 1 już w czerwcu dla graczy premium
Następny artykułESPORT NOW 2017 odwiedziło ponad 16 tys. osób
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.