Tripwire Interactive udostępniło za darmo do niedzieli grę Killing Floor 2. Wydarzenie rozpoczęło się już 12 czerwca podczas PC Gaming Show 2017. Z tej okazji wprowadzono nową mapę – Tragic Kingdom, gry karnawałowe oraz około 50 przedmiotów do odblokowania. Od wczoraj jest również dostępne wydarzenie Summer Sideshow, które zawiera wcześniej wymienione nowości.

Do tego dojdzie jeszcze nowy typ zabawy o nazwie The Weekly Outbreak. Co tydzień będą się pojawiały różnego rodzaju wyzwania. Za ich ukończenie gracze otrzymają cenne przedmioty.


ŹRÓDŁOtripwireinteractive.com
Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją E3 2017 Digital Ticket z okazji targów E3
Następny artykułDOTA 2 z ekskluzywnym trybem współpracy Siltbreaker: Act I
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.