Humble Bundle przygotowało ofertę o nazwie Humble Oceans Day Bundle. Znajduje się w niej, aż 11 tytułów, powiązanych z oceanami. Aby je otrzymać należy zapłacić 10 dolarów lub więcej. Oto one: ABZU, Brothers – A Tale of Two Sons, Aquaria, UnderWater Adventure, Riptide GP: Renegade, Submerged, Guns of Icarus Online, NEO AQUARIUM – The King of Crustaceans, World of Diving, Columns, Columns 3. Promocja potrwa jeszcze 4 dni.

Jeżeli zapłacimy więcej, niż 10 dolarów to otrzymamy bonusy: Aquaria Original Soundtrack, Guns of Icarus Online Collectors Edition Soundtrack, NEO AQUARIUM – The King of Crustaceans Soundtrack.


Poprzedni artykułMinecraft 1.12, czyli bajeczny świat kolorów już dostępny
Następny artykułOrigin Access za darmo przez 7 dni dla każdego użytkownika
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.