Już 10 listopada 2017 roku zadebiutuje gra Football Manager 2018. Produkcja otrzymała całkowicie nowy silnik graficzny, która ma zaoferować sporo nowości. Na starcie będzie to udoskonalona oprawa graficzna. Prócz tego przygotowano specjalne animacje w technice motion capture, wspólnie ze studiem Creative Assembly.

Dodano nową sztuczną inteligencję, która ma poprawić jeszcze bardziej zachowanie zawodników podczas meczów. Do tego dojdzie całkowicie nowy system wyszukiwania oraz zawierania kontraktów.

Elementów jest jeszcze więcej i mają one uprzyjemnić oraz urealnić całą rozgrywkę.


Poprzedni artykułO przemyśle w dodatku Italia do gry Euro Truck Simulator 2
Następny artykułAsustor wprowadza usługę FileFlex do swoich urządzeń NAS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.