Studio CCP opublikowało w tym tygodniu aktualizację do gry EVE: Valkyrie, wprowadzającą do ustawień tryb Ultra. Udało się tego dokonać, dzięki wsparciu technik NVIDIA VRWorks oraz NVIDIA GameWorks. Gra stosuje technikę NVIDIA Lens Matched Shading, optymalizującą wydajność i jakość obrazu. Model oświetlenia opracowany przez firmę NVIDIA, wykorzystuje wysokiej jakości fizyczne efekty świetlne NVIDIA Volumetric Lighting.

Symulują one promienie jasnego światła (God rays) urealniając wygląd poszczególnych scen i poziomów. EVE: Valkyrie zawiera również nową technikę opracowaną przez firmę NVIDIA, o nazwie Multi-Sample G-Buffer Anti-Aliasing. Potrafi ona wygładzać geometryczne krawędzie, oferując graczom lepsze wrażenia wizualne.

Tryb Ultra:

  • zwiększa oświetlenie kokpitu
  • poprawia wierność błyszczących spektralnych powierzchni
  • ulepsza jakość oświetlenia i cieniowania w każdym obszarze i poziomie
  • usprawnia wierność odbić i cieniowania
  • dodaje dynamiczne światła do pocisków

EVE: Valkyrie jest wieloosobową kosmiczną strzelaniną osadzoną w uniwersum gry EVE Online i wykorzystującą okulary wirtualnej rzeczywistości.

Minimalne wymagania sprzętowe dla trybu Ultra:

  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1070
  • Procesor Intel Core i5-4590
  • 8GB pamięci operacyjnej

ŹRÓDŁOevevalkyrie.com
Poprzedni artykułMass Effect: Andromeda posiada już własne demo
Następny artykułBlizzard zapowiedział Mythic Dungeon Invitational w World of Warcraft
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments