Drużyna TYLOO dołączyła do inicjatywy GeForce Esports. Jest to zespół składający się z takich zawodników, jak Ke „Mo” Liu, Hui „DD” Wu, HaoWen „somebody” Xu, Hansel „BnTeT” Ferdinand oraz Kevin „xccurate” Susanto, najnowszy członek drużyny pochodzący z Indonezji. Zespół specjalizuje się w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i jest jedną z czołowych drużyn.

Drużyna TYLOO

Drużyna TYLOO wygrała między innymi 16 turniejów CS:GO w 2016 roku oraz zdobyła Puchar Chin w roku 2017. Jako członek ekipy GeForce Esports, cały team TYLOO zostanie wyposażony w karty graficzne GeForce serii 10 oraz pozostały sprzęt, który zapewni mu odpowiednie przygotowanie do kolejnych turniejów esportowych. Gracze skorzystają z bootcampu w NVIDIA Esports Studios, a także otrzymają wsparcie techniczne i logistyczne od firmy NVIDIA.


ŹRÓDŁOblogs.nvidia.com
Poprzedni artykułAMD TrueAudio Next pojawi się w ramach pakietu Steam Audio
Następny artykułRapoo 8000 – bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.