Studio Capcom Vancouver ogłosiło wydanie gry Dead Rising 4. Jest to czwarta odsłona cyklu, w którym gracze będą musieli zmierzyć się z hordami zombie. Co ciekawe, twórcy porzucili ograniczenia czasowe i pozwalają graczom dowolnie zwiedzać otwarty świat. Do wyboru będzie kampania dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy. W tym drugim przypadku będzie można grać z maksymalnie czterema osobami.

W kampanii wcielamy się w fotografa imieniem Frank West, znanego z Dead Rising. Powraca on do miasteczka Willamette w stanie Kolorado. I ponownie trafia do centrum handlowego, opanowanego przez mordercze zombie. Frank musi znaleźć sposób, jak przetrwać kilka dni, nim przybędzie pomoc. Będzie się też starał odkryć co stoi za powtórnym wybuchem zarazy.


Poprzedni artykułShadow Tactics: Blades of the Shogun – zaprowadź pokój w Japonii
Następny artykułMass Effect: Andromeda – pierwszy film z rozgrywki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.