Już dzisiaj startuje darmowy weekend z grą Overwatch. Firma Blizzard postanowiła dać niezdecydowanym szansę na wypróbowanie ich gry. Od piątku 17 listopada od godz. 20:00 do wtorku 21 listopada do godz. 9:00 gra będzie dostępna za darmo na PC. Oczywiście, aby móc zagrać wymagane jest posiadanie aplikacji Blizzard Battle.net. Podczas darmowego weekendu gracze będą mieli dostęp do pełnej listy bohaterów i map oraz wybranych funkcjonalności.

W tym także do trybu Szybkiej gry, Gier dowolnych, Salonu gier i skrzynek z łupami. W Overwatch dostępnych jest obecnie 25 bohaterów, także będzie w czym wybierać.


ŹRÓDŁOplayoverwatch.com
Poprzedni artykułStar Wars: Battlefront 2 – druga część z sagi Gwiezdnych Wojen
Następny artykułGeForce Game Ready Driver 388.31 gotowe na nową grę Star Wars
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.