Firma Corsair została sponsorem drużyny esportowej AGO Esports. Spółka z Kalifornii dostarczy wysoce zaawansowane produkty gamingowe wszystkim zawodnikom drużyny. Prócz tego warszawskie Centrum Szkoleniowe AGO Esports zostanie zaopatrzone w sprzęt, peryferia oraz akcesoria komputerowe. AGO Esports jest pierwszą w historii drużyną z regionu Europy Środkowej i Wschodniej sponsorowaną przez CORSAIR.

AGO Esports Współpraca AGO Esports oraz CORSAIR obejmuje m.in. promocję marki podczas turniejów offline w Polsce i na świecie, akcje z udziałem zawodników podczas transmisji internetowych na platformie TwitchTV oraz pomoc przy testowaniu i projektowaniu nowych produktów gamingowych dla graczy. Dodatkowo, umowa dotyczy działań na kanale YouTube polskiej organizacji, który tworzony jest przy współpracy z grupą Abstra, liderem produkcji Social Video w Polsce.

AGO Esports - Corsair

Nawiązanie kooperacji pomiędzy CORSAIR i AGO Esports to istotny moment dla polskiego e-sportu. Jastrzębie to pierwszy polski oraz jeden z niewielu europejskich zespołów sponsorowanych przez kalifornijską spółkę. Polacy znaleźli się w gronie międzynarodowych liderów e-sportu wspieranych przez CORSAIR, w tym m.in.: Counter Logic Gaming, Splyce, BIG, ROX Tigers czy Team Secret.


Poprzedni artykułKarty graficzne GeForce GTX oficjalnym sprzętem dla Battlefield V
Następny artykułFinały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w liczbach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.