Już w ten weekend, czyli 18 – 21 listopada będzie można za darmo zagrać w Overwatch. Tą jakże wspaniałą wiadomość udostępniła firma Blizzard na oficjalnej stronie. Zabawa rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00 i potrwa do poniedziałku do północy. Co ciekawe, darmowi gracze nie będą objęci żadnymi restrykcjami. Do dyspozycji zostaną oddani wszyscy bohaterowie i cała zawartość gry.

Jeżeli w czasie okresu próbnego coś zostanie zdobyte, to po wykupieniu płatnego dostępu, zostanie wszystko przeniesione na konto główne.


ŹRÓDŁOplayoverwatch.com
Poprzedni artykułBIOSTAR wprowadza kartę GeForce GTX 1050 Ti 4G
Następny artykułPierwszy zapis z rozgrywki w Sniper Ghost Warrior 3 alpha
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.