Ubisoft udostępnił pierwszy dodatek do gry Assassin’s Creed OriginsThe Hidden Ones. Do działania wymagana jest podstawowa wersja gry. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio firmy Ubisoft z siedzibą w kanadyjskim Montrealu. Fabuła tytułu dzieje się kilka lat po zakończeniu wydarzeń w oryginale. Główny bohater – Bayek ustabilizował już wstępnie nowe bractwo. Teraz wyrusza na kolejną większą misję – na Półwysep Synaj.

Trafia on w sam środek konfliktu pomiędzy rebeliantami, a rzymskimi okupantami. Rozszerzenie wprowadza nowe misje główne oraz sporo zadań pobocznych.

  • Zwiększony poziom postaci oraz nowe wyposażenie
  • Możliwość zwiedzania nowych regionów
  • Nowe legendarne bronie o ciekawych statystykach
  • Unikatowe stroje oraz wierzchowce

Poprzedni artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – Todd Papy & Brian Chambers
Następny artykułDodatek Battle for Azeroth do gry World of Warcraft w przedsprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.