Electronics Arts ujawniło wstępną listę map w Battlefield 1

0

Electronics Arts ujawniło na oficjalnej stronie Battlefield 1 wstępną listę map w pełnej wersji gry. Mieliśmy też nie tak dawno okazję oglądać godzinny gameplay z 64 osobowej rozgrywki. Jak można zauważyć ulepszono praktycznie wszystko. Szczególnie świetnie prezentuje się walka powietrzna, gdzie prócz dwupłatowych myśliwców otrzymujemy ogromne sterowce.

Wstępna lista map w pełnej wersji Battlefield 1:

  • Amiens – Niszczycielskie starcie w majestatycznym mieście. Walcz na ulicach i placach francuskiego miasta Amiens podczas wiosennej ofensywy wojsk niemieckich. Na zrujnowanych uliczkach, w budynku sądu oraz na mostach i torach kolejowych Brytyjczycy toczą z Niemcami rozpaczliwy bój o kontrolę nad miastem.
  • Blizna Saint-Quentin – Zmasowany atak na pobliźnione pola bitew w północnej Francji. Na rozkaz cesarza niemiecka armia rzuca do boju wszystko, czym dysponuje, próbując przełamać linie Brytyjczyków. Przygotuj się na prawdziwą apokalipsę podczas przebijania się przez okopy Blizny Saint-Quentin Zostań pierwszym żołnierzem, któremu uda się pokonać umocnienia wroga i zaatakować nietkniętą dotąd przez wojnę wioskę Travecy.
  • Monte Grappa – Weź udział w jednej z ostatnich bitew wśród szczytów Alp Weneckich. Toczone ponad chmurami desperackie starcia o kontrolę nad górskimi fortami stanowią poważne wyzwanie nawet dla najtwardszych żołnierzy. Korzystaj z potężnych fortowych dział, by powstrzymać pnących się ku szczytom wrogów. Tu, w górze, podczas tych zaciętych zmagań, przewagę mają Austro-Węgry, ale armia włoska nie ustanie, póki nie odzyska tego, co do niej należy.
  • Skraj Monarchii – Na wybrzeżu Adriatyku toczy się zacięta walka o terytorium i o przetrwanie. Surowy, acz ufortyfikowany morski brzeg staje się polem bitwy, na którym broni się oblegana monarchia. Piękna niegdyś śródziemnomorska wioska zmieniła się pod wpływem zmechanizowanej wojny, a to, co zostało z dumnej włoskiej armii, obmywają fale i ostrzeliwują okręty wojenne.