empcsgo
Źródło: ESL Polska

Podsumowanie ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 – jeśli chodzi o całość przygotowań do turnieju, to według mnie organizatorzy zrobili bardzo dobre wydarzenie. Będąc w środku ESL Areny, widziałem, że wygląda bardzo profesjonalnie i porządnie. Dobrze, że w Katowicach jest taka ESL Arena, w której można na żywo oglądać mecze i kibicować swoim, ulubionym drużynom.

Wybrałem się do ESL Areny w Katowicach, aby zobaczyć, jak to jest realnie widzieć zespoły z Polski, które zagrają nie tylko o triumf w postaci podniesienia pucharu ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019, ale także o bycie tą najlepszą w naszym kraju.

Jeszcze przed wejściem do dalszych stref było miejsce dla zawodników, którzy rozdawali autografy oraz miejsce do wywiadów.

Scena, zawodnicy oraz trybuny wszystko profesjonalnie przygotowane. Również miejsca dla komentatorów, gdzie siedział Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Jakub „Kubik” Kubiak i wspólnie komentowali mecze. Podobało mi się również studio analityczne, w którym był: Filip „Testree” Mątkowski, Maciej „Luz” Bugaj oraz Łukasz „Hermes” Pożyczek. Co więcej, dla Jakuba „Kubika” Kubiaka był przygotowany również ekran, ja go nazwałem „ekranem taktycznym”, bo po meczach podchodził do niego i pokazywał wybrane taktyki przez zespoły, które grały mecz – naprawdę, bardzo dobra sprawa, każdy mógł sobie zobaczyć jeszcze raz daną taktykę i nauczyć się czegoś przy okazji.

Ciekawą rzeczą była kanapa, na której Kinga Kujawska rozmawiała ze swoimi gośćmi, a był tam m.in tata Filipa „Neo” Kubskiego – Janusz „Hayabusa” Kubski oraz streamer, youtuber – Remigiusz „Rock” Maciaszek.

Następnym punktem, który odwiedziłem to była gastronomia i nie tylko, bo była to kuchnia, pokoje dla graczy, w których przygotowywali się do meczów, nawet opisane drużynowo, co również może się podobać, ale także sofy i ekrany, gdzie zawodnicy odpoczywali i oglądali mecze swoich rywali.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments