Markus „Kjaerbye” Kjaerbye oficjalnym zawodnikiem FaZe Clan. Debiut już na ESL One: Cologne 2020 – transfer

3
36
Fot. DreamHack / Stephanie Lindgren

Potwierdziły się informacje, o których pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Markus „Kjaerbye” Kjaerbye został nowym zawodnikiem FaZe Clan, a jego debiut zobaczymy już w następnym tygodniu podczas rozpoczęcia się ESL One: Cologne 2020. Duński, były zawodnik North zajął miejsce Litwina, Aurimasa „Bymasa” Papiras, który od wczoraj jest oficjalnie w mousesports. 

Markus „Kjaerbye” Kjaerbye był zawodnikiem duńskiego North przez dwa i pół roku, przechodząc do nich w dość niespodziewanym momencie w 2018 roku. Duński zawodnik miał być postacią, która na tle innych będzie się wyróżniała, ale ten kierunek również nie wyszedł młodemu zawodnikowi, bo sam zawodnik po pewnym czasie zdecydował się wziąć przerwę od profesjonalnej gry, która w obecnym czasie jest dość często brana pod uwagę zawodników, którzy rywalizują na wysokim poziomie. 

Wydawało się, że po przerwie zdrowotnej, Duńczyk powróci do składu i będzie dalej grał ze swoimi kolegami na arenie międzynarodowej, ale tak się nie stało. Na początku lipca bieżącego roku, Markus „Kjaerbye” Kjaerbye postanowił odejść z organizacji North. 

Czy w FaZe Clan będzie lepiej i to będzie zespół, z którym osiągnie pozytywne rezultaty?

Na to pytanie odpowiedź poznamy dopiero za jakiś czas. Pierwszym turniejem, a zarazem debiutem Duńczyka będzie rozpoczynający się na początku przyszłego tygodnia ESL One: Cologne 2020 i mimo, że będzie to turniej rozgrywany online, Markus zadebiutuje oficjalnie w meczu przeciwko duńskiemu Heroic.

Markus „Kjaerbye” Kjaerbye zajął miejsce litewskiego zawodnika, który prosto z FaZe Clan przeszedł do mousesports. Mowa o Aurimasie „Bymasie” Papirasie. Czy występ młodego Litwina w FaZe Clan można zaliczyć do udanych? Trudno to stwierdzić, bo oprócz zwycięstwa na BLAST Pro Series Spring: 2020, niczego więcej nie wygrali. Poza tym, nie jest wiadome, czy nawet FaZe Caln wystąpi na listopadowym Majorze. 

Skład FaZe Clan wygląda następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Marcelo „coldzera” David
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Janko „YNk” Paunović – trener

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
5 miesięcy temu

[…] ruch nie w tę stronę, co powinni. Być może organizacja chciała zbyt szybko podejść do transferu Markusa „Kjaerbye” Kjaerbye’a. Początkowo wydawało mi się równie, że duński zawodnik który w przeszłości grał dla […]

trackback

[…] na czele z Mathieu „ZywOo” Herbautem. Po za tym mamy takie nowinki jak chociażby nowy gracz w FaZe Clan czy 6 zawodnik mousesports. Realnie ciężko jest ocenić szansę wszystkich uczestników, […]

trackback

[…] Clan zakontraktował nowego zawodnika, którym jest Duńczyk Markus „Kjaerbye” Kjaerbye. Były gracz North zajął miejsce młodego Litwina Aurimasa „Bymasa” Papirasa, który […]