Activision i Infinity Ward udostępniły pierwsze szczegóły drugiego pakietu dodatków dla Call of Duty: Infinite WarfareContinuum. Dodatek zawiera cztery nowe, zróżnicowane mapy rozgrywki wieloosobowej przeznaczone dla fanów rywalizacji. Prócz tego twórcy zdecydowali się na dodanie kolejnego rozdziału przerażająco zabawnej, kooperacyjnej sagi Zombie, zatytułowanej Shaolin Shuffle.

Call of Duty: Infinite Warfare z dodatkiem Continuum i scenariuszem Shaolin Shuffle 1

Shaolin Shuffle to kolejny wstrząsająco zabawny i zabawnie wstrząsający rozdział sagi Zombie w Call of Duty: Infinite Warfare. Powraca w nim Willard Wyler, tajemniczy i złowieszczy reżyser. W rolę zbrodniczego geniusza kina wciela się jak zwykle Paul Reubens (znany z filmowej serii o Pee-wee Hermanie). Wyler ponownie wciąga czwórkę dobrze nam już znanych bohaterów w sam środek kolejnego dziwacznego horroru, który tym razem rozgrywa się w niezapomnianych latach 70. Gracze stawią czoła hordzie nieumarłych panoszących się po Nowym Jorku ery disco. Odwiedzą nowojorskie metro i pełne blichtru kluby nocne, by dotrzeć do centralnego dla fabuły punktu swojej misji – dojo sztuk walki prowadzonego przez „Siostrę z Shaolin”, której twarzy oraz głosu użycza legenda czarnego kina – Pam Grier (m.in. tytułowa Jackie Brown w filmie Quentina Tarantino). Poza znanym doskonale z Call of Duty modelem rozgrywki, Shaolin Shuffle wprowadza do gry cztery unikalne style walki wręcz, każdy z własnym zestawem ciosów i trików zaczerpniętych z klasyki filmów Kung-Fu. Nauczą się ich cztery dostępne dla graczy postaci. W tych rolach – ponownie – Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) tym razem jako „Punkrockowiec”, Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) jako „Szuja”, Jay Pharoah (Saturday Night Live, Ride Along) jako „Poet” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako “Cizia z Dyskoteki”. Wszyscy rzuceni zostaną po raz kolejny w nowe realia, by przeżyć nową przygodę. A raczej w ogóle po prostu: przeżyć.

Poza scenariuszem Zombie, Shaolin Shuffle, DLC Continuum zawiera również następujące mapy rywalizacji wieloosobowej:

  • Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.
  • Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.
  • Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki. Raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.
  • Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Premiera Continuum zaplanowana została na 18 kwietnia, a dodatkowa zawartość w pierwszej kolejności dostępna będzie za pośrednictwem PlayStation Network dla posiadaczy PlayStation 4, później zaś na pozostałych platformach.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments