BlizzCon 2018 odbędzie 2 i 3 listopada w Anaheim Convention Center

0

Blizzard zapowiedział konferencję BlizzCon 2018. Odbędzie się ona w Anaheim Convention Center 2 i 3 listopada 2018 roku. BlizzCon to jedno z największych tegorocznych wydarzeń poświęconych grom wideo. Uczestnicy będą też mogli dowiedzieć się więcej o uniwersach i grach Blizzarda bezpośrednio od twórców i kibicować ulubionym zawodnikom esportowym rywalizującym w turniejach na najwyższym poziomie.

Wydarzenia tegorocznego konwentu po raz kolejny poprzedzą esportowe emocje. W trakcie otwierającego tygodnia BlizzCon, który odbędzie się w dniach 25–29 października w Blizzard Arena Los Angeles, zostaną rozegrane pierwsze rundy meczów w ramach StarCraft II World Championship Series Global Finals, Heroes of the Storm Global Championship Finals, a także World of Warcraft Arena World Championship Finals. Rozgrywki znajdą swój finał w Anaheim, gdzie w dniach 2–3 listopada wyłonieni zostaną zwycięzcy zarówno wymienionych powyżej zawodów, jak i Overwatch World Cup oraz Hearthstone Global Games.

Pierwsza partia biletów na BlizzCon 2018 trafi do sprzedaży w czwartek, 10 maja o 4:00 rano czasu polskiego. Sprzedaż drugiej partii rozpocznie się z kolei w sobotę, 12 maja o 19:00 czasu polskiego. Cena biletów to 199 USD za sztukę (nie wliczając właściwych podatków i opłat). Można je będzie nabyć za pośrednictwem internetowej usługi sprzedaży biletów Universe. Bilety zapewniają wstęp na główne wydarzenia konwentu, które odbędą się w dniach 2–3 listopada w Anaheim. Ich nabywcy otrzymają również pamiątkowe torby z upominkami z BlizzConu, w których znajdą mnóstwo łupów do wykorzystania w ulubionych grach Blizzarda.

W czwartek, 1 listopada odbędzie się kolacja charytatywna na rzecz szpitala dziecięcego w Orange County. Jej uczestnicy będą mogli spotkać się i porozmawiać z twórcami gier, artystami grafikami oraz przedstawicielami społeczności Blizzarda, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel. Liczba biletów, które obejmują również wstęp na konwent, jest ograniczona. Trafią one do sprzedaży w czwartek, 17 maja o 4:00 rano czasu polskiego, a ich cena wyniesie 750 USD za sztukę. Blizzard Entertainment przekaże zyski netto ze sprzedaży szpitalowi CHOC.

Entuzjaści esportu zmierzający do południowej Kalifornii, aby wziąć udział w BlizzConie, będą mogli po raz pierwszy pojawić się osobiście na wydarzeniach tygodnia otwierającego konwent. Limitowana pula biletów trafi do sprzedaży w nadchodzących miesiącach. Więcej informacji na ten temat podamy w późniejszym terminie.

Fani Blizzarda z całego świata, którzy nie będą mogli stawić się osobiście, ale zapragną dać się porwać emocjom związanym z konwentem, będą mogli nabyć wirtualny bilet. Umożliwi on oglądanie pełnej transmisji z imprezy na żywo w Internecie, a także zagwarantuje dodatkowe atrakcje, w tym przedmioty do wykorzystania w grach Blizzard. Więcej szczegółów na temat wirtualnego biletu, w tym informacje o cenie, dostępności i programie transmisji, podamy w nadchodzących miesiącach.

Osoby zainteresowane osobistym udziałem w konwencie BlizzCon 2018 mogą na tej stronie zarezerwować hotel z wyprzedzeniem i skorzystać ze zniżek przygotowanych dla uczestników.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments