ADATA D8000L – pojemny powerbank ze szczelną obudową i diodami LED

0

Firma ADATA wprowadziła do sprzedaży powerbank ADATA D8000L. Urządzenie zostało wyposażone w ogniwa litowo-polimerowe o pojemności 8000 mAh. Cała konstrukcja jest zamknięta w szczelną obudowę i zgodna ze standardem IP54. Prócz tego wytrzymuje ównież silne wstrząsy i upadki. Tył urządzenia pokryty jest rowkami, między które można włożyć monetę lub kartę i stworzyć w ten sposób podpórkę.

Powerbank ADATA D8000L posiada dwa porty USB, co umożliwia podłączenie i ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Dodatkowo został wyposażony w 6 systemów zabezpieczeń, które chronią urządzenie przed przeładowaniem, całkowitym rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem oraz przepięciami i zbyt dużym prądem ładowania. Na koniec warto wspomnieć o diodach LED, które generują szeroki strumień światła o mocy 200 lumenów. Latarka może działać w 4 trybach: standardowym, łagodnym, migania i awaryjnym, w którym wysyła sygnał SOS.

ADATA D8000L ma wymiary 154 x 75 x 23,3 mm i waży 270 g. Model będzie dostępny w 2 kolorach – niebieskim i pomarańczowym.