Drugie zwycięstwo x-kom AGO w ESL Pro League! Polacy zwyciężyli z zespołem G2.

1
98
ago win
ago win

Polska formacja x-kom AGO zanotowała drugi sukces w bieżących rozgrywkach ESL Pro League. “Jastrzębie” musiały stawić czoła francuskiemu G2 i zdecydowanie sprostały zadaniu. Mimo, że nie obyło się bez wyrównanej rywalizacji i trudu to ostatecznie Damian “Furlan” Kisłowski wraz z kolegami postawili na swoim. 

Cenne punkty

Wczorajszy mecz polskiej ekipy był już ich szóstym podejściem w tych rozgrywkach ESL Pro League. Jako, że drużyn w grupie jest 8, to zostało im już tylko jedno spotkanie – przeciwko GODSENT. Dotychczas “jastrzębie” uległy BIG, Natus Vincere, OG oraz ENCE, ale zwyciężyły przeciwko Heroic i właśnie G2. Jednak skupmy się na tej ostatniej rywalizacji. Na pierwszej mapie (Inferno) sukces wynikiem 16:14 odnieśli podopieczni Mikołaja “miNIr0x’a” Michałkowa. Potem mieliśmy zdecydowaną odpowiedź oponentów, w postaci wygranej 16:4 na Nuke. Ostatecznie jednak “kropkę nad i” postawili Polacy wygrywając Vertigo rezultatem 19:17. Mimo, że bilans ten nie jest wybity to myślę, że Polscy gracze mogą i tak być zadowoleni z obrotu spraw, szczególnie jeśli uda im się dołożyć wygraną w ostatniej kolejce, przeciwko Szwedom

Co potem?

Dla AGO jest to powrót do turnieju od ESL po 2 latach i na pewno nie chcieliby już się z nim żegnać. Jednak jak to się ostatecznie skończy tego nie wiemy. Drużyny, które zajmą 3 ostatnie pozycję w grupie A będą musiały najprawdopodobniej rozegrać relegacje, w których wszyscy będą walczyli o utrzymanie. Aktualnie nasz rodzimy zespół zajmuje przedostatnie miejsce, co nie napawa optymizmem. Mimo to ekipa Łukasza “mhL’a” Knasiaka ma do rozegrania jeszcze jeden mecz i to na drużynę, która plasuje się bezpośrednio pod nimi. To z kolei jest już zdecydowanie pozytyw, który pozwala mieć nadzieje na polepszenie dorobku punktowego. 

Aktualna tabela grupy A prezentuje się następująco:

l.p Zespół Mecze Punkty
1. Natus Vincere 6 15
2. BIG 6 12
3. ENCE 6 12
4. OG  6 9
5. Heroic 6 9
6. G2 6 6
7. AGO 6 6
8. GODSENT 6 3

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie spotkania ESL Pro League możemy oglądać na oficjalnych kanałach ESL za pośrednictwem platformy twitch.tv

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNikola “NiKo” Kovač dołączy do swojego kuzyna w G2 Esports? Jeśli tak, będzie to TRANSFER ROKU 2020!
Następny artykułUL Benchmarks udostępnia narzędzie Testdriver Cloud Edition

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj