testdriver hero
testdriver hero

Firma UL Benchmarks uruchomiło platformę do testów o nazwie Testdriver Cloud Edition. Powstała ona z próśb klientów, którzy potrzebowali testować, monitorować i trzymać raporty w jednym miejscu, dostępnym z dowolnego punktu na świecie. Warto nadmienić, że Testdriver Cloud Edition został zbudowany na bazie Testdriver On-Premises Edition. Jest to narzędzie, dostępne na rynku od 2017 roku i przeznaczone do zautomatyzowanego testowania sprzętu.

Testdriver Cloud Edition jest idealnym narzędziem dla specjalistów IT. Zastępuje on czasochłonne ręczne testowanie wydajności wielu urządzeń. Zapewnia szybką automatyzację, połączoną ze zdalnym monitoringiem testów. Oferuje wygodę opartą na chmurze, bez konieczności konfiguracji bazy danych lub serwera. Obsługuje powtarzające się zaplanowane przebiegi ze zdefiniowanymi przez użytkownika poziomami bazowymi i oferuje łatwe monitorowanie trendów wydajności organizacyjnej i poszczególnych komputerów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁObenchmarks.ul.com
Poprzedni artykułDrugie zwycięstwo x-kom AGO w ESL Pro League! Polacy zwyciężyli z zespołem G2.
Następny artykułx-kom AGO przegrywa z GODSENT w ESL Pro League Season 12
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj