DreamHack Open Summer 2020: Nieudany debiut Pawła “innocenta” Mocka w MAD Lions, BIG Clan pokonuje Endpoint

0
52
ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
Fot. DreamHack - Alex Maxwell

Zakończył się pierwszy dzień DreamHack Open Summer 2020 w regionie europejskim. Jak wiadomo, wszyscy czekali przede wszystkim na grę duńsko-polskiego składu MAD Lion, w którym swój debiut miał Paweł “innocent” Mocek. Debiut, który dla Polaka nie był udany, a jego zespół przegrał w meczu “derbowym” Danii z Heroic. Paweł “innocent” Mocek i jego koledzy zostali wręcz zdominowani przez swoich rywali.

BIG Clan z triumfem, ale nie był to łatwy mecz dla niemiecko-tureckiego składu

Nasi zachodni sąsiedzi na inaugurację pokonali Brytyjczyków reprezentujących Endpoint, ale dla Johannesa “tabseNa” Wodarza i jego drużyny nie był to tak łatwy mecz, jakby się mogło wydawać, że będzie. Europejski skład wysoko postawił swoją poprzeczkę, co również widać po wyniku, szczególnie że mieliśmy nawet i dogrywki, a wyniki na pierwszej mapie pokazują, jak wyrównana była rywalizacja na dwóch, pierwszych mapach. Z kolei na trzeciej, BIG zdominowało wręcz swoich rywali.

BIG Clan vs. Endpoint 2:1

Vertigo: 16:13
Dust2: 22:18
Mirage: 16:3

 

Nieudany debiut Pawła “innocenta” Mocka w MAD Lions, chociaż drugi, najlepszy gracz w zespole

Można było spodziewać się przegranego meczu i słabszej gry ze strony MAD Lions, tym bardziej że nie mieli za dużo czasu na trening. Paweł “innocent” Mocek i jego zespół przegrał na dwóch mapach znaczącym wynikiem, a wręcz dominującym ze strony Caspra “cadiaNa” Møllera i jego kolegów. MAD Lions robiło co mogło, by ten wynik nie był tak jednostronny, ale jak widać, był. Jeśli chodzi o występ polskiego zawodnika, co prawda wynik meczu nieudany, ale ze statystyk wynika że Paweł Mocek był drugim, najlepszym zawodnikiem w swoim zespole, tak więc można powiedzieć, że pomimo porażki, statystyki w debiucie są bardzo dobre.

MAD Lions vs. Heroic 0:2
Mirage: 8:16
Inferno: 9:16

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPierwszy dzień DreamHack Open Summer już dzisiaj. Co nas czeka w amerykańskiej części?
Następny artykułESL One: Cologne 2020: Poznaliśmy grupy regionu Europy oraz Ameryki Północnej – zapowiedź grupowa
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj