ENCE w finale ESL Pro League!

0
73
Roobet Cup
Fot. ENCE

ENCE, w składzie którego gra Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha po zwycięstwie nad szwedzką formacją Ninjas in Pyjamas w meczu półfinałowym, awansowali do finału ESL Pro League Season 15.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz Ninjas in Pyjamas był Nuke. Podopieczni Eetu “sAwy” Sahy rozpoczęli grę po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejne sześć, więc już na początku meczu wyszli na prowadzenie 7:0. Po chwili, Patrick “es3tag” Hansen i jego zespół odpowiedział, wygrywając pierwszą rundę, 7:1, ale to dalej była bardzo dobra gra ze strony Pawła “dychy” Dychy i jego kolegów, 9:1. Zespół ze Szwecji próbował odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając dwie następne rundy, 9:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla ENCE.

W drugiej połowie, rundę pistoletową ponownie wygrali Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy podwyższając swoje prowadzenie. Jednak po chwili odpowiedzieli Szwedzi i wydawało się, że będą w stanie odrobić wynik do swoich rywali. W rezultacie, ENCE pokonało Ninjas in Pyjamas wynikiem 16:10.

Drugą mapą był Ancient. ENCE rozpoczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne pięć, więc już na początku Olek “hades” Miśkiewicz i jego zespół wyszedł na wysokie prowadzenie, 6:0. Jednak po chwili sytuacja na mapie nieco się odmieniła z korzyścią dla Szwedów, bowiem ci zaczęli odrabiać wynik do swoich rywali, wygrywając dwie rundy z rzędu. ENCE odpowiedziało, a później kolejne rundy wygrywał Fredrik “REZ” Sterner i jego koledzy, 7:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE. W drugiej połowie rundę pistoletową i następną wygrał Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy, tym samym powiększyli swoje prowadzenie, 11:6. Po chwili jednak ponownie dali o sobie znać Hampus “hampus” Poser i jego zespół, wygrywając pięć rund z rzędu i był remis, 11:11. Następnie to podopieczni Eetu “sAwy” Sahy wygrali następne rundy i wyszli na prowadzenie, 14:11, ale Ninjas in Pyjamas odpowiedziało, 14:12. W rezultacie, ENCE pokonało Ninjas in Pyjamas wynikiem 16:14.

Transmisja ESL Pro League z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułbyali dołącza do Ungentium jako stand-in
Następny artykułFinał ESL Pro League – ENCE kontra FaZe Clan!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.