Nikola “NiKo” Kovač dołączy do swojego kuzyna w G2 Esports? Jeśli tak, będzie to TRANSFER ROKU 2020!

0
48
helena kristiansson epl occitanie scaled
helena kristiansson epl occitanie scaled

Wchodzisz na HLTV.org, przeglądasz teksty i szok, czytasz informację, że G2 Esports jest zainteresowane pozyskaniem do swojego składu Nikoli “NiKo” Kovača, spoglądasz na kalendarz, by upewnić się czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia 2020 roku i to nie jest żart. Otóż nie jest! Ten transfer może stać się prawdziwym hitem tego roku. Nikt się tego nie spodziewał, nikt nawet nie pomyślał, a jednak.

W tym roku były różne transfery, niektórych z nich byliśmy raczej świadomi, że coś takiego może nastąpić, inne były małym zaskoczeniem. Przed nami jednak może być transfer historyczny dla światowej sceny Counter-Strike’a ,bowiem nikt  się nie spodziewał tego, że w jednym zespole mogą grać  Ci zawodnicy. Mowa oczywiście o kuzynach Nikoli “NiKo” Kovaču oraz Nemanji “huNter-” Kovaču.

Najciekawsze dla wszystkich jest to, jaka będzie kwota tego transferu? Wartość Marcelo “coldzery” Davida wynosiła milion dolarów, więc możemy się tylko domyślać, jaka kwota będzie za gracza z Bałkanów. Z informacji podanych przez portale zagraniczne, obie organizacje zaczęły już rozmowy w tym temacie. Jeśli ten transfer potwierdzi się, to będzie HIT ROKU 2020.

Więcej informacji o prawdopodobnym transferze Nikoli “NiKo” Kovača do G2 Esports

NiKo za kogo?

Nikola “NiKo” Kovač miałby w składzie zastąpić Françoisa “AmaNk’a” Delaunaya.

Zapraszamy również do przeczytania felietonu jednego z naszych dziennikarzy: Co dalej z FaZe Clan? Bo jak na razie to: FaZe Clan, mamy problem!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGeForce RTX 3080 – pierwsza karta na architekturze Ampere
Następny artykułDrugie zwycięstwo x-kom AGO w ESL Pro League! Polacy zwyciężyli z zespołem G2.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj