Strona głównaPcMod.plNewsy3DMark Port Royal oficjalnie udostępniony przez UL Benchmark

3DMark Port Royal oficjalnie udostępniony przez UL Benchmark

Firma UL Benchmarks udostępniła benchmark 3DMark Port Royal. Jego cechą szczególną jest pełne wsparcie dla ray-tracingu. Mowa tutaj oczywiście o technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Została ona zaprezentowana przez firmę NVIDIA kilka miesięcy temu, wraz z premierą kart GeForce RTX. Warto nadmienić, że obecnie wykorzystywane jest głównie API DirectX Raytracing (DXR) od Microsoftu.

Benchmark 3DMark Port Royal wykorzystuje refleksy, cieni i inne techniki. Domyślną rozdzielczością jest 2560 x 1440 pikseli. Aczkolwiek wiele osób będzie pewnie korzystało z Full HD dla pokazania różnic w wydajności na słabszych kartach.

Wspierane są następujące karty graficzne: GeForce RTX 2060GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2080 i GeForce RTX 2080 Ti oraz TITAN RTX. Benchmark jest do kupienia w cenie 2.99 dolarów. Jeżeli ktoś posiada pakiet 3DMark Advanced Edition, powinien go otrzymać za darmo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać