fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowa3DMark Steel Nomad zastąpi Time Spy i Time Spy Extreme

3DMark Steel Nomad zastąpi Time Spy i Time Spy Extreme

3DMark Steel Nomad będzie duchowym następcą znanych nam benchmarków Time Spy i Time Spy Extreme. Jak zaznacza UL Benchmarks będzie o najbardziej wymagający z testów graficznych, niemający ray-tracingu na wyposażeniu. Oficjalna premiera ma nastąpić w 2024 roku.

UL Benchmarks wprowadzi do oferty benchmark Steel Nomad. Będzie to najbardziej wymagający z testów graficznych, niemający ray-tracingu na wyposażeniu. Deweloperzy zaznaczają, że jest to bezpośredni następca Time Spy i Time Spy Extreme, które zostały wydane 7 lat temu.

Steel Nomad obsługiwał będzie systemy Windows, Linux, macOS, Android i iOS. Wspierane będą technologie DirectX 12, Vulkan oraz Metal. Jak zaznacza UL Benchmark, okres 7 lat zaprezentował sporą liczbę sprzętu, który umożliwił osiągnięcie limitów w benchmarku Time Spy. Aby zapobiec podawaniu złych wyników, firma zdecydowała się na napisanie nowego testu.

Steel Nomad będzie występował wersji standardowej oraz Light. Ta pierwsza będzie przeznaczona dla komputerów o wysokiej wydajności. Druga natomiast jest skierowana do urządzeń mobilnych oraz zintegrowanych kart graficznych.

UL Benchmark z okazji 25-lecia swojej marki, udostępni 3DMArk Steel Nomad za darmo dla wszystkich posiadaczy wykupionej licencji.

Źródło: A preview of 3DMark Steel Nomad i 3DMark Steel Nomad will be free for all 3DMark users

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać