Astralis zmienne jest, Astralis transferowe jest

0
106
astralis
astralis

Jestem bardzo ciekawy tego, czy Astralis będzie w stanie powrócić do tak rewelacyjnej gry po przerwie wakacyjnej. To duńska formacja w latach 2018-2019 zdominowała całą, światową scenę Counter-Strike’a, nikt nie mógł jej zatrzymać, bo tam, gdzie grało Astralis, było wiadomo, że to oni wygrają kolejny turniej. A jak będzie teraz?

Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę fakt, że obecna scena światowego Counter-Strike’a wyrównała się do tego stopnia, że każdy z każdym może wygrać i to było wielokrotnie potwierdzone. Astralis zapisało się już w historii Counter-Strike’a: Global Offensive, wygrywając cztery, największe turnieje rangi Major z rzędu. 

Jest rok 2020, a gdzie jest Astralis?

Wydawało się, że Duńczycy w tym roku będą tak samo dominować scenę jak w poprzednich, dwóch latach, a jednak niezupełnie. Już od lutego było widać, że Astralis nie radzi sobie tak dobrze w swojej grze, czy na turniejach, jak ich znamy. A znamy ich z tego, że wchodzą na mapę i wygrywają z rywalem. Obecnie tak nie jest, przynajmniej na razie, bo nie wiadomo, jak to będzie, gdy turnieje rozpoczną się na dobre i to w dodatku na LAN-ach.

A może to tylko Internet?

Wiele się mówi na temat tego, że w rozgrywkach online gra się zupełnie inaczej, niż na LAN-ach. Z drugiej strony, podopieczni Danny’ego “Zonica” Sørensena w Internecie tak źle nie grali. W końcu, wygrali ESL One: Road to Rio w regionie europejskim, ale jak na taką drużynę, triumfatorów Majorów to jest za mało, tym bardziej że wiemy jaka siła jest w Duńczykach i jak potrafią wygrywać mecze, w jakim stylu.

Majowe zmiany

Wszystkie zmiany, które odbyły się w Astralis można nazwać “majowymi”. Na początku Astralis podpisało kontrakt z Jakobem “JUGi’m” Hansenem. Następnie na przerwę od gry zdecydował się sam prowadzący i kapitan zespołu, Lukas “gla1ve” Rossander, a później to samo postanowił zrobić Andreas “Xyp9x” Højsleth. Trochę tych zmian było w duńskiej organizacji.

Czerwcowe zmiany w składzie

No właśnie, w lipcu również mieliśmy zmiany u Duńczyków, którzy potrzebowali natychmiast zawodnika, a był nim Marco “Snappi” Pfeiffer. Co ciekawego, duński zawodnik dostał ofertę od chińskiej organizacji TIGER, która w swoim składzie ma graczy z Mongolii.

W lipcu też transfery

Lipcowe zmiany to przede wszystkim długo wyczekiwany transfer Patricka “es3taga” Hansena, któremu kontakt z Heroic wygasł właśnie 1 lipca i od tej pory reprezentuje Astralis, ale to nie wszystko, ponieważ…

Pod koniec lipca były takie informacje, że…

Astralis jest zainteresowane Lucasem “Bubzkjim” Andersenem. Na oficjalną informacje o jego transferze nie musieliśmy czekać zbyt długo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDominik “fanatyk” Barkiet opuszcza drużynę Wisła All in! Games Kraków.
Następny artykułNicholas “nitr0” Cannella poza składem Team Liquid!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj