Dominik “fanatyk” Barkiet opuszcza drużynę Wisła All in! Games Kraków.

0
75
fanatyk
fanatyk

Pierwszego dnia sierpnia zespół Wisły All in! Games Kraków poinformował w swoich mediach społecznościowych o rozstaniu się z zawodnikiem dywizji Counter-Strike’a. Po 4 miesiącach wspólnej gry Dominik “fanatyk” Barkiet opuścił szeregi polskiej organizacji.

Fanatyk i jego pierwszy poważny zespół

Postać Dominika Barkieta na polskiej scenie CS:GO była mało znana, a jego miejsce w składzie mocno kwestionowane. Polski gracz ma już 20 lat, a mimo to przed przygodą w Wiśle nie mogliśmy zobaczyć go nigdzie indziej. Z tego właśnie powodu, kiedy ogłaszano w kwietniu 3 nowych zawodników.  to w stronę “Fanatyka” były wysuwane największe wątpliwości. Koniec końców trzeba jasno powiedzieć, że pokazał on się z nawet niezłej strony, co widzieli także sami koledzy z drużyny. Odejście swojego kompana skomentował kapitan drużyny – Grzegorz “SZPERO” Dziamałek – takimi słowami: “Chciałbym bardzo podziękować fanatykowi za wspólny okres gry. Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera”. Jako konkretny powód wyrzucenia swojego gracza podali nie wpasowanie się w powierzoną mu rolę. Oficjalne stanowisko wobec tej sytuacji można znaleźć tutaj

Co dalej?

To pytanie można zadać w stosunku do gracza jak i składu, ale w obu przypadkach nie znajdziemy konkretnej odpowiedzi. Jedyne co wiemy, to że Wisła ogłosi swojego nowego zawodnika na początku kolejnego tygodnia. Miejmy nadzieję, że wpasuje się on w schemat gry zespołu – co zresztą zapewnia organizacja w swoim oświadczeniu. Co więcej, wspominają o błyskawicznym udaniu się na bootcamp w nowym zestawieniu, także możemy spodziewać się od nich chęci na szybki powrót do polskiej czołówki. Dominik zaś nie poinformował jeszcze jakie ma dalej plany i czy czeka go przerwa, a może szybki powrót do gry w innej, polskiej drużynie, a może za granicą? Tego nie wiemy, więc pozostaje tylko życzyć mu powodzenia. 

“Fanatyk” zagrał łącznie 47 map i zanotował rating 0.89. Jego występy mogliśmy oglądać podczas ESL Mistrzostw Polski, ESEA MDL czy LOOT.BET.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSuccubus Prologue udostępniony za darmo na platformie Steam
Następny artykułAstralis zmienne jest, Astralis transferowe jest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj