Team Liquid oraz Complexity z awansem na PGL Major Antwerp 2022!

0
55
shox
Fot. ESL/Stephanie Lieske

Do trzech brazylijskich zespołów, które zapewniły sobie awans na PGL Major Antwerp 2022, dołączyły dwie amerykańskie formacje, które również zagrają na nadchodzącym turnieju w belgijskim mieście. Powody do zadowolenia z awansu ma Team Liquid oraz Complexity Gaming.

Amerykańskie awanse

Regionalne amerykańskie kwalifikacje do PGL Major Antwerp 2022 w przypadku amerykańskiej formacji Team Liquid rozpoczęły się słabo, bo od przegranego meczu przeciwko Brazylijczykom reprezentującym 00Nation, w składzie którego gra m.in Marcelo “coldzera” David, który w swojej karierze profesjonalnego gracza reprezentował SK Gaming, FaZe Clan, czy MIBR. W tej rywalizacji podopieczni Erica “adreNa” Hoaga musieli uznać jednak wyższość swojego oponenta.

W drugim meczu Richard “shox” Papillon i jego koledzy całkowicie zdominowali swoich rywali z brazylijskiej formacji TeamOne i pewnie zwyciężyli. Z kolei w trzecim meczu, Team Liquid kolejny raz uargumentował to, że na pewno będą się liczyć w kwestii awansu do PGL Major Antwerp 2022, bowiem Jonathan “EliGE” Jablonowski i jego koledzy całkowicie zdominowali i pewnie pokonali kolejnych rywali z Brazylii, paiN Gaming.

Natomiast w czwartym meczu mieliśmy prawdziwie amerykański mecz pomiędzy Team Liquid oraz Evil Geniuses, z którego zwycięsko wyszli reprezentanci Team Liquid. Po tym zwycięstwie, Team Liquid mogło cieszyć się z awansu na PGL Major Antwerp 2022.

Complexity Gaming rozpoczęło rywalizację w ramach turnieju kwalifikacyjnego RMR od zwycięstwa nad brazylijską formacją TeamOne, a następnie nie mieli większego problemu z pokonaniem zespołu Marcelo “coldzery” Davida – 00Nation. O ile początkowo Amerykanie z łatwością wygrali swoje dwa pierwsze mecze, tak później, bo w trzecim meczu musieli uznać wyższość swoich rywali reprezentujących FURIĘ Esports. Natomiast w czwartym meczu, rywalem Complexity Gaming było brazylijskie Sao Caetano, ale z tej rywalizacji lepiej wyszli Michael “Grim” Grim i jego koledzy.

Warto przeczytać:

Transmisja z kwalifikacji RMR do PGL Major Antwerp 2022 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułImperial Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022
Następny artykułKto z kim zagra podczas BLAST Premier: Spring Showdown 2022?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.