Azjatyckie drużyny grają o PGL Major Antwerp 2022

0
58
PGL CS2 Major Copenhagen 2024
Fot. PGL

Powoli kończy się turniej kwalifikacyjny RMR (Regional Major Rankings) dla regionu amerykańskiego, a kolejnym który w zasadzie już trwa jest azjatycki RMR.

Jeżeli chodzi o ten region, w nim grają zaledwie cztery zespoły, które powalczą oczywiście o awans do PGL Major Antwerp 2022:

  • TYLOO
  • IHC Esports
  • LookingForOrg
  • Renegades

Na początku tego roku w chińskim zespole TYLOO doszło do zmian w składzie. Do drużyny dołączył Hansel “BnTeT” Ferdinand, który w swojej karierze profesjonalnego gracza reprezentował m.in australijską formację EXTREMUM i to w zasadzie z niej wrócił do TYLOO. Z kolei, jeśli chodzi o zespół IHC Esports to tak naprawdę nie wiadomo o nim nic. 

Renegades oraz LookingForOrg to dwa zespoły z Australii, które również zagrają o awans do PGL Major Antwerp 2022. Renegades występowało podczas turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022, ale po dwóch przegranych meczach (OG Esports i Entropiq) odpadli z dalszej rywalizacji. Z kolei, LookingForOrg w ostatnim czasie grało w ramach ESL Pro League Season 15, jednak przegrali wszystkie mecze w grupie i odpadli z dalszej gry.

Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKto z kim zagra podczas BLAST Premier: Spring Showdown 2022?
Następny artykułjon5ification: Widać, że ich gra drużynowa idzie w bardzo dobrym kierunku
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.