Anonymo Esports przegrywa z Players w ramach kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022

0
98
Anonymo Esports
innocentt

Anonymo Esports w drugim meczu w ramach europejskich kwalifikacji RMR do PGL Major Antwerp 2022 musiało uznać wyższość swojego rywala – Players.

Mapą meczu pomiędzy Anonymo Esports i Players był Overpass. Anonymo Esports rozpoczęło grę po stronie broniącej i to w dobrym stylu, bo wygrali rundę pistoletową, ale później zespół Players zaczął dominację, wygrywając osiem rund z rzędu, 8:1. Oskar “oskarish” Stenborowski i jego koledzy nie mogli przeciwstawić się swoim oponentom. Chociaż w pewnym momencie to właśnie polska drużyna wygrała dwie rundy z rzędu, więc Anonymo miało szansę na odrobienie wyniku do swoich rywali, 8:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Players.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali reprezentanci Anonymo Esports, a później dwie kolejne, więc był remis 9:9. Po chwili, Players odpowiedziało trzema wygranymi rundami z rzędu, tym samym wychodząc na prowadzenie 12:9. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera próbowali jeszcze cokolwiek zrobić, aby zmniejszyć wynik do swojego rywala, i co prawda wygrali jedną rundę, 12:10, ale następnie to rywale całkowicie przejęli inicjatywę w meczu. W rezultacie, Anonymo Esports przegrało z Players wynikiem 16:10.

Obecnie bilans meczowy Anonymo Esports wynosi 1-1.

Transmisja z kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022 z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego

Warto przeczytać: Anonymo Esports pokonuje G2 Esports w ramach kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI Radeon RX 6400 AERO ITX – nowa karta graficzna
Następny artykułAnonymo Esports wygrywa z Entropiq w kwalifikacjach do PGL Major Antwerp 2022!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj