Anonymo zagra o kolejne punkty na Flashpoint Season 3

0
34
Snax
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Przed nami kolejny dzień z turniejem Flashspoint Season 3, w którym zagra polski zespół Anonymo Esports. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera przegrali z francuskim i znakomicie grającym DBL Poney, ale nie odpadli z turniej, a co więcej, zagrają o kolejne punkty, które są ważne, jeśli chodzi o Regional Major Rankings dla regionu europejskiego.

Polska vs. Niemcy

Anonymo Esports zagra z niemiecką formacją Sprout, z którą mieli już okazję rywalizować w ramach ligi ESEA, w której to nasi zachodni sąsiedzi okazali się być lepsi, a następnie w kwalifikacjach do Flashpoint, a tam Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy pokonali niemiecki zespół.

Grają rywale polskiego zespołu

Oprócz meczu polskiej drużyny, ciekawie będzie również w innych meczach, bo Complexity Gaming zagra z FunPlus Phoenix, a któryś z tych zespołów będzie następnym rywalem Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego i jego zespołu.

Jeśli chodzi natomiast o kolejne mecze, francuskie Team Vitality zagra przeciwko duńskiemu Heroic, z kolei BIG zmierzy się z DBL Poney.

Team Vitality vs. Heroic
FPX vs. Complexity Gaming

BIG vs. DBL Poney
Anonymo Esports vs. Sprout

Transmisja z meczu polskiego zespołu na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, natomiast pozostałe mecze na Good Game League.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZalman ZM-RCG422 – riser PCI Express 4.0 dla GPU
Następny artykułBIOSTAR RGB DDR4 GAMING X – nowe pamięci RAM dla graczy
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj