Anonymo Esports pokonuje G2 Esports w ramach kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022!

0
110
PGL Major Antwerp 2022
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Cóż to był za mecz w wykonaniu polskiego zespołu Anonymo Esports! Podopieczni Adriana “IMD” Piepera w pierwszym swoim meczu w ramach europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) pokonali G2 Esports! 

Mapą rywalizacji pomiędzy Anonymo Esports oraz G2 Esports był Mirage. Anonymo rozpoczęło grę po stronie atakującej, wygrywając nie tylko rundę pistoletową, ale i kolejne pięć, wychodząc tym samym na prowadzenie 6:0. Jednak po chwili, Nikola “NiKo” Kovac i jego zespół zaczął odrabiać punkty i odrobił naprawdę sporo, bo wygrali siedem rund z rzędu i wyszli na prowadzenie 7:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla G2 Esports.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało Anonymo Esports, a później kolejną, wychodząc tym samym na prowadzenie 9:8. Później to była gra na przewagi, ale z korzyścią dla G2 Esports, które w pewnym momencie prowadziło 14:10 i wydawało się, że za chwilę będzie koniec meczu, ale nic podobnego. Anonymo Esports wygrało pięć rund z rzędu i wyszło na prowadzenie 15:14. G2 Esports jednak zdołało odpowiedzieć i była dogrywka. Dogrywka, w której Oskar “oskarish” Stenborowski i jego zespół nie dali szans swoim rywalom, pewnie wygrywając mecz wynikiem 19:16.

Transmisja z europejskich kwalifikacji RMR z polskim komentarzem na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRadeon RX 6400 oficjalnie zaprezentowany przez AMD
Następny artykułMSI Radeon RX 6400 AERO ITX – nowa karta graficzna
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj