Od ponad pół roku Brazylijczycy reprezentujący skład O PLANO nie mają organizacji. Szukali jej i wydaje się, że znaleźli bowiem norweskie Nordavind zainteresowane jest pozyskaniem Vito „kNgV-” Giuseppe i jego kolegów. Warto dodać, że zanim pojawiła się ta informacja, Nordavind rozstało się ze swoim dotychczasowym składem.
Według informacji podanych przez redakcję Rush B Media zawodnicy z Ameryki Południowej grający pod nazwą O PLANO mogą być zakontraktowani przez Nordavind. Dodatkowo, informacja pojawiła się również od dziennikarzy portalu ge. Obecnie prowadzone są rozmowy o możliwym dołączeniu Brazylijczyków, ale nie zostały podjęte na razie żadne kroki w tej sprawie. Jak informują dziennikarze z obydwu portali, wszystko idzie w dobrym kierunku. Warto dodać, że Nordavind wystawiło cały, poprzedni skład na listę transferową.
„Przez ostatnie lata nawiązaliśmy szczególnie bliskie relacje z HS-em i TENZKIM, dlatego trudno nam było podjąć tę decyzję. Jesteśmy jednak przekonani, że to odpowiedni ruch, który jest zgodny z naszymi celami i ambicjami na przyszłość” – napisano w oficjalnym komunikacie.
Nie wszystko takie łatwe w O PLANO
Drużyna O PLANO pojawiła się na początku tego roku, kiedy cały skład odszedł z brazylijskiej organizacji MIBR. Zawodnicy chcieli grać razem i postanowili szukać nowej organizacji. Mówiło się m.in o Team Envy, a nawet Flamengo, ale nic z tego nie wyszło. Co więcej, zawodnicy mieli również swoje kontrakty, a dodatkowo jeden z graczy miał bana.
Dziś wiadomo jest tyle, że Brazylijczycy uporali się ze wszystkimi rzeczami, a dodatkowo, mają szansę na występ na PGL Major Stockholm 2021, bowiem w rankingu RMR w regionie Ameryki Północnej są na miejscu, które gwarantuje im awans.
Aktualny skład O PLANO:
- Vito „kNgV-” Giuseppe
- Henrique „HEN1” Teles
- Lucas „LUCAS1” Teles
- Leonardo „leo_drk” Oliveira
- Vinicius „vsm” Moreira
- Alencar „trk” Rossato
- Raphael „cogu” Camargo – trener