O PLANO w nowej organizacji?

0
26
O PLANO
Fot. DreamHack - Stephanie Lindgren

Od ponad pół roku Brazylijczycy reprezentujący skład O PLANO nie mają organizacji. Szukali jej i wydaje się, że znaleźli bowiem norweskie Nordavind zainteresowane jest pozyskaniem Vito “kNgV-” Giuseppe i jego kolegów. Warto dodać, że zanim pojawiła się ta informacja, Nordavind rozstało się ze swoim dotychczasowym składem.

Według informacji podanych przez redakcję Rush B Media zawodnicy z Ameryki Południowej grający pod nazwą O PLANO mogą być zakontraktowani przez Nordavind. Dodatkowo, informacja pojawiła się również od dziennikarzy portalu ge. Obecnie prowadzone są rozmowy o możliwym dołączeniu Brazylijczyków, ale nie zostały podjęte na razie żadne kroki w tej sprawie. Jak informują dziennikarze z obydwu portali, wszystko idzie w dobrym kierunku. Warto dodać, że Nordavind wystawiło cały, poprzedni skład na listę transferową.

Przez ostatnie lata nawiązaliśmy szczególnie bliskie relacje z HS-em i TENZKIM, dlatego trudno nam było podjąć tę decyzję. Jesteśmy jednak przekonani, że to odpowiedni ruch, który jest zgodny z naszymi celami i ambicjami na przyszłość” – napisano w oficjalnym komunikacie.

Nie wszystko takie łatwe w O PLANO

Drużyna O PLANO pojawiła się na początku tego roku, kiedy cały skład odszedł z brazylijskiej organizacji MIBR. Zawodnicy chcieli grać razem i postanowili szukać nowej organizacji. Mówiło się m.in o Team Envy, a nawet Flamengo, ale nic z tego nie wyszło. Co więcej, zawodnicy mieli również swoje kontrakty, a dodatkowo jeden z graczy miał bana.

Dziś wiadomo jest tyle, że Brazylijczycy uporali się ze wszystkimi rzeczami, a dodatkowo, mają szansę na występ na PGL Major Stockholm 2021, bowiem w rankingu RMR w regionie Ameryki Północnej są na miejscu, które gwarantuje im awans.

Aktualny skład O PLANO:

  • Vito „⁠kNgV-⁠” Giuseppe
  • Henrique „⁠HEN1⁠” Teles
  • Lucas „⁠LUCAS1⁠” Teles
  • Leonardo „⁠leo_drk⁠” Oliveira
  • Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira
  • Alencar „⁠trk⁠” Rossato
  • Raphael „⁠cogu⁠” Camargo – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI MAG CORELIQUID 280R – podświetlanie chłodzenie wodne
Następny artykułIzako Boars podjęło decyzję w sprawie ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.