Nicholas “nitr0” Cannella poza składem Team Liquid!

0
65
intel extreme masters sydney 2019
intel extreme masters sydney 2019

Jakaś część historii amerykańskiego zespołu Team Liquid zakończona. Nicholas “nitr0” Cannella znalazł się poza składem drużyny. Amerykanin występował w składzie przez pięć lat, ale ostatnie wyniki formacji nie wyglądały najlepiej. Organizacja postanowiła przeprowadzić zmiany.

Nicholas “nitr0” Cannella zanim przyszedł do jednej z najlepszych drużyn na świecie, reprezentował inne organizacje: Dential eSports, a następnie iBUYPOWER. Dopiero później zasilił szeregi Team Liquid. Razem z drużyną wygrał m.in

 • ESL Pro League Season 9
 • ESL One: Cologne 2019
 • Intel Grand Slam 2
 • DreamHack Masters Dallas 2019
 • BLAST Pro Series: Los Angeles 2019
 • Intel Extreme Masters Sydney 2019

Jednak to nie są wszystkie jego osiągnięcia. Co prawda nie wygrał nigdy turnieju o najwyższej randze – Majora, ale za to może pochwalić się drugim oraz dwa razy trzecim miejsce na podium w takim turnieju, a to jest ogromny sukces, gdzie liczy się doświadczenie. Jeśli o to chodzi, Nicholas Cannella z pewnością ma w sobie doświadczenie, w końcu zagrał na tylu różnych turniejach, kiedy reprezentował barwy Team Liquid. 

Co dalej z zawodnikiem, co dalej z drużyną?

Jak na razie nic nie wiadomo, co dalej będzie robił sam zawodnik. Natomiast, jeśli chodzi o drużynę, organizacja zainteresowana jest pozyskaniem Michaela “Grima” Wince’a, który reprezentuje inną, amerykańską formację, Triumph.

– Kiedy inwestowaliśmy w CS:GO nie mieliśmy pojęcia jak wielkie szczęście nas spotkało z uwagi na fakt, że nitr0 był z nami. Dopiero w kolejnych latach w pełni doceniliśmy jego wkład w to, by zespół stawał się z każdym dniem coraz lepszy. nitr0 nigdy nie szukał osobistej chwały – zawsze na pierwszym miejscu stawiał zespół – napisała organizacja w swoim oświadczeniu.

Zmiany w zespole z pewnością spowodowane były wynikami, które się pogorszyły. Często bywało tak, że pomimo bycia zdecydowanym faworytem – tak się wydawało – Team Liquid przegrywał z drużyną z niższej półki, a nawet poniekąd, nie znajdował się nawet na podium. Organizacja musiała podjąć jakiekolwiek kroki w kierunku dobra zespołu. Nicholas Cannella w składzie był nawet prowadzącym, ale później tę rolę przejął Jake “Stewie2k” Yip. 

Skład Team Liquid przedstawia się obecnie w taki oto sposób:

 • Jonathan „⁠EliGE⁠” Jablonowski
 • Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulken
 • Keith „⁠NAF⁠” Markovic
 • Jake „⁠Stewie2K⁠” Yip
 • Eric „⁠adreN⁠” Hoag – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAstralis zmienne jest, Astralis transferowe jest
Następny artykułPNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4 – nowe moduły pamięci z RGB
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj