Zmiany w Vitality. ALEX nie będzie dłużej zawodnikiem francuskiej organizacji!

1
43
viality
viality

Zmiany w Team Vitality. Po nieudanym turnieju rangi światowej, jakim był Intel Extreme Masters Katowice 2020 (zajęli 9-12 miejsce) jeden z zawodników organizacji podjął decyzję o opuszczeniu zespołu. Tym graczem okazał się Alex “ALEX” McMeekin.

“ALEX” dołączył do “pszczółek” 28 grudnia 2018 roku. Reprezentował barwy tej organizacji do teraz, czyli przez około półtorej roku. Przez ten okres, Anglik wraz z kolegami zdobył pierwsze miejsca na: EPICENTER 2019, ECS Season 7 Finals oraz cs_summit 4, a także zdobywał podium podczas IEM Beijing 2019, DreamHack Masters Malmö 2019, IEM Chicago 2019 czy ESL One Cologne 2019. Wydawałoby się, że sukcesami Alex obroni miejsce w drużynie, jednak tak się nie stało.

Nie trzeba było czekać długo na kolejne informacje. Chwilę później dowiedzieliśmy się, że w wolne miejsce wejdzie młody, utalentowany zawodnik Kévin “misutaaa” Rabier. Co istotne dla komunikacji w drużynie, nowy gracz jest także Francuzem. Dotychczas 17-letni zawodnik grał przeważnie w mixach, a z najlepszej strony pokazał się na turnieju ASUS ROG 2019. Będąc członkiem zespołu HOUNGOUNGAGNE zanotował rating na poziomie 1.32 podczas całego eventu.

Obecny skład Team Vitality prezentuje się następująco:

  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Richard „shox” Papillon
  • Kévin „misutaaa” Rabier
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam (trener)

Trzymam kciuki za Vitality w nowym składzie i mam nadzieję, że ta zmiana wyjdzie na plus. Będziemy mogli się o tym przekonać już niedługo, ponieważ ekipa Mathieu “ZywOo” Herbauta za 10 dni rozpocznie zmagania w ESL Pro League Season 11.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNicolai “HUNDEN” Petersen na ławce rezerwowych MAD Lions!
Następny artykułEnvy w składzie z Michałem “MICHU” Müllerem zagra w nowej lidze – FLASHPOINT

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj