Astralis z sześcioma zawodnikami w składzie CS:GO?

1
115
es3tag
Fot. DreamHack

Niespodziewane informacje dochodzą od portali hltv.org oraz 1pv.fr. Duńskie Astralis planuje powiększych swój obecny skład Counter-Strike: Global Offensive o jednego zawodnika, ale nie oznacza to że jakiś zawodnik będzie odsunięty z głównego składu na ławkę rezerwowych.

Nowym zawodnikiem składu prowadzonego przez Lukasa “gla1ve’a” Rossandera będzie były gracz m.in Heroic, Patrick “es3tag” Hansen. Jak wiadomo, zawodnicy duńskiego Heroic podpisali kontrakty z chińską organizacją FunPlus Phoenix, natomiast Astralis było zainteresowane Duńczykiem już wcześniej. 

Dla Astralis będzie to pierwsza zmiana od dwóch lat, kiedy to w lutym 2018 roku do podopiecznych Danny’ego “zonica” Sorensena dołączył Emil “Magisk” Reif.

A co to oznacza dla FunPlus Phoenix? Przede wszystkim brak składu w CS:GO, a co za tym idzie? Nie wiadomo, co będzie dalej jeśli chodzi o grę w najwyższej na świecie lidze Counter-Strike: Global Offensive – ESL Pro League Season 11

Skład Astralis będzie prezentował się następująco:

Nicolai “device” Reedtz
Lukas “gla1ve” Rossander
Emil “Magisk” Reif
Peter “dupreeh” Rasmussen
Andreas “Xyp9x” Højsleth
Patrick “es3tag” Hansen
Danny “zonic” Sørensen

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPodsumowanie 5 dnia rozgrywek ESL Pro League Season 11.
Następny artykułEra ITX – elegancka i kompaktowa obudowa mini-ITX od Fractal Design
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Ciekawe informacje dochodzą do nas z duńskiej organizacji Astralis. Według tv2.dk, Duńczycy chcą następnego zawodnika do swojego składu, którym będzie Jakob “JUGi” Hansen. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że do Astralis od 1 lipca 2020 dołączy Patrick “es3ta….  […]