ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup: AGO Esports przegrywa z Heroic

0
55
damian furlan kislowski ago esports 1
damian furlan kislowski ago esports 1

AGO Esports przegrało z Heroic w Esports Championship Series Season 7 Europe Pinnacle Cup. Polska drużyna grała dobrze, ale musiała uznać wyższość Adama „Friberga” Friberga i jego zespołu.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy AGO Esports i Heroic był Cache, wybrany przez drużynę Damiana „Furlana” Kisłowskiego. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej, ale to Duńczycy wygrali rundę pistoletową i kolejną, 2:0. AGO szybko odpowiedziało, również wygrywając dwie a nawet i trzy rundy, wychodząc tym samym na prowadzenie, 3:2. Mecz od początku był wyrównany, 5:5. W końcowym fragmencie pierwszej części połowy, Adam „Friberg” Friberg i jego zespół wygrał rundę „eco” i ponownie na tablicy wyników był remis, 7:7. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Heroic.

W drugiej połowie, bardzo szybko rundę pistoletową wygrało Heroic, 8:7. Po rundzie pistoletowej, rywale z Danii wygrali trzy rundy z rzędu, 10:7. Z każdą, kolejną rundą, duńska formacja powiększała swoje prowadzenie, 12:7. W pewnym momencie, sytuacja na mapie zmieniła się, AGO odrabiało punkty do swoich rywali, wygrywając pięć rund z rzędu, 13:12 a po chwili polska formacja zremisowała, 13:13. W rezultacie, AGO Esports pokonało na pierwszej mapie drużynę Heroic wynikiem 16:13.

AGO Esports vs. Heroic 16:13 – Cache

Drugą mapą meczu był Mirage. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, ale to Heroic wygrało rundę pistoletową oraz dwie następne, 3:0. Początek meczu dla duńskiej formacji, która w pewnym momencie prowadziła 5:1, ale Polacy powoli odrabiali punkty do swoich przeciwników, 8:3. Duńczycy grali zdecydowanie lepiej w pierwszej części meczu, podwyższając wynik, 9:3. Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy odrobili punkty do swoich przeciwników z Danii, 9:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Heroic.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna Heroic, 10:6. Duńczycy wyszli na prowadzenie z przewagą sześciu rund, 12:6. W rezultacie, AGO Esports przegrało z Heroic 716.

AGO Esports vs. Heroic 7:16 – Mirage

Trzecią i decydującą mapą był Overpass. AGO rozpoczęło mecz po stronie broniącej, przegrywając rundę pistoletową, ale szybko odpowiedzieli i był remis, 1:1. Polska formacja wyszła na prowadzenie trzech rund, 4:1 ale chwilę później Duńczycy odrabiali punkty do Polaków, 4:2. Drużyna Adama „Friberga” Friberga odrobiła punkty do polskiego zespołu, remisując, 4:4. W rundzie 11 w pojedynku 1 na 3 Damian „Furlan” Kisłowski był lepszy od swoich przeciwników i już tylko jedna runda różnicy pomiędzy zespołami, 6:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Heroic.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna z Danii, 10:6. Adam „Friberg” Friberg i jego koledzy z każdą, kolejną rundą powiększali swoje prowadzenie, 12:6. Sytuacja na mapie zmieniła się, polska drużyna zaczęła odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając trzy rundy z rzędu, 12:9. W rezultacie, AGO Esports przegrało z Heroic 12:16.

AGO Esports vs. Heroic 16:12 – Overpass

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBLAST Pro Series São Paulo 2019 już od piątku
Następny artykułPalit GeForce GTX 1660 StormX – karta graficzna mini-ITX
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj