FaZe Clan i BIG coraz bliżej awansu na PGL Major Stockholm 2021

0
41
FaZe Clan
Fot. ESL

Wczoraj odbyły się dwa mecze o miejsca w przedziale 9-10 na Intel Extreme Masters: Fall 2021. Są to miejsca, które dają szansę zespołom na awans na PGL Major Stockholm 2021. W jednym z nich wystąpiło OG Esports, w składzie którego gra polski zawodnik Mateusz “mantuu” Wilczewski.

mantuu nie zagra na PGL Major Stockholm 2021

OG Esports zmierzyło się we wczorajszym meczu przeciwko drużynie Finna “karrigana” Andersena. Rywalizacja ta zakończyła się na niekorzyść Mateusza “mantuu” Wilczewskiego i jego kolegów, którzy po pierwszej mapie przegrywali 0:1, ale na drugiej, którą było Inferno zrobili rewelacyjny powrót do meczu i pokonali FaZe Clan wynikiem 16:14. Wydawało się zatem, że faktycznie podopieczni Caspra “ruggaha” Due’a mają szansę na przybliżenie się do awansu, ale na Mirage’u górował karrigan i jego koledzy, którzy całkowicie zdominowali OG, pokonują swoich rywali wynikiem 16:4.

BIG lepsze od Duńczyków

W drugim meczu, Johannes “tabseN” Wodarz i jego zespół pewnie pokonał Heroic 2:0. Jednak już na pierwszej mapie – Nuke – mieliśmy dogrywkę, która zakończyła się lepiej dla zawodników z Niemiec. Na drugiej – Vertigo – niemiecko-duńska formacja całkowicie zdominowała swoich rywali z Danii pokonując ich wynikiem 16:9.

Więcej informacji na temat PGL Major Stockholm 2021.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułActina sponsorem tytularnym zespołu Pasha Gaming Camp
Następny artykułFaZe Clan i BIG grają o miejsce na PGL Major Stockholm 2021!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.