Arcane Wave przegrywa na inaugurację DreamHack Showdown Summer 2020 z Team DeftFox

1
90
arcane wave
arcane wave
Arcane Wave w meczu inauguracyjnym turniej DreamHack Showdown Summer 2020 przegrały z rosyjskim zespołem Team DeftFox 0:2. Polki musiały uznać wyższość Rosjanek, które były zdecydowanie lepsze, co również pokazuje nie tylko ogólny wynik ale rezultat na poszczególnych mapach. 

Początek meczu na pierwszej mapie – de_Train, którą wybrały rywalki z Rosji, nie był zły, bowiem od rozpoczęcia wydawało się, że Paula “POLIN” Wasilewicz i jej koleżanki będą miały mecz pod kontrolą. Wygrywając rundę pistoletową i dwie następne, podopieczne Piotra “besburgera” Besera wyszły na prowadzenie. Później to Rosjanki przejęły znaczną inicjatywę, wygrały siedem rund z rzędu, natomiast zawodniczki z Polski nie mogły przeciwstawić się Kseni “Ksu” Volkovej i jej koleżankom. Dopiero przy wyniku 7:3 dla DeftFox, Arcane Wave zdobyły jeszcze dodatkowe trzy rundy, zbliżając się z wynikiem do Rosjanek, 7:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla DeftFox. 

Drugą połowę lepiej rozpoczęły zawodniczki z Polski, które wygrały drugą rundę pistoletową. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że w kolejnej rundzie, ponownie lepsze były Rosjanki, wygrywając pięć rund z rzędu i wychodząc na znaczne, siedmiorundowe prowadzenie, 14:7. W rezultacie Team DeftFox pokonał Arcane Wave na pierwszej mapie wynikiem 16:8.

Na drugiej mapie, de_Dust2, którą wybrały zawodniczki z naszego kraju, mecz rozpoczął się również dobrze dla Polek, które już na rozpoczęciu po stronie broniącej wygrały dwie, pierwsze rundy, ale to by było na tyle, bo później była dokładnie taka sama sytuacja jak na mapie poprzedniej, czyli wygranych pięć rund z rzędu dla zespołu z Rosji, 2:5. Angelika “Angieee” Kumorkiewicz i jej koleżanki w pierwszej połowie wygrywały pojedyncze rundy, a połowa zakończyła się wyraźnym wynikiem dla Team DeftFox, 10:5. 

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrała drużyna z Rosji, a później kolejnych pięć rund. W rezultacie Arcane Wave przegrało z Team DeftFox wynikiem 5:16.

Arcane Wave vs. Team DeftFox 0:2
Train: 8:16
Dust2: 5:16

Zapraszamy również do wywiadu z Paulą “POLIN” Wasilewicz przed turniejem DreamHack Showdown Summer 2020

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMichał “MICHU” Müller nawiązuje współpracę z Fantasyexpo
Następny artykułMysz Logitech G102 LIGHTSYNC zapewnia gamingową wydajność
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj