logitech g102 lightsync gaming mouse 1
logitech g102 lightsync gaming mouse 1

Firma Logitech G zaprezentowała mysz G102 LIGHTSYNC, która zapewnia wydajność, wszechstronność i klasyczny wygląd w doskonałej cenie. Wyposażono ją w sensor o wysokiej precyzji z DPI regulowanym od 200 do 8000. Mysz do gier komunikuje się z prędkością do 1000 reakcji na sekundę – osiem razy szybciej niż standardowe myszy.

Mysz Logitech G102 LIGHTSYNC ma klasyczną i uwielbianą przez graczy konstrukcję z 6 przyciskami. Można jej używać bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Osoby lubiące własne konfiguracje, bez problemów dopasują ją do własnych predyspozycji przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB. Można w nim ustawić do 5 własnych profili.

Przyciski mają metalowe sprężyny, które udoskonalają wrażenia z  użytkowania, zapewniając, że lewy i prawy przycisk są zawsze gotowe na kolejne kliknięcie.

Podświetlenie

Podświetlenie RGB zawiera paletę do 16,8 mln kolorów o różnych poziomach jasności, co daje możliwość wyświetlania “tęczowego” pulsującego efektu.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że mysz Logitech G102 LIGHTSYNC będzie dostępna w sklepach w lipcu 2020 roku w różnych wersjach kolorystycznych w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOlogitechg.com
Poprzedni artykułArcane Wave przegrywa na inaugurację DreamHack Showdown Summer 2020 z Team DeftFox
Następny artykułArcane Wave pokonuje Giants Female w drugim meczu DreamHack Showdown Summer 2020!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj