NDE AGO z porażką na V4 Future Sports Festival

0
33
x-kom AGO
Fot. ESL

To nie była udana inauguracja turnieju V4 Future Sports Festival 2021 fazy Play-In w Budapeszcie dla x-kom AGO. Podopieczni Mikołaja „Miniroxa” Michałkowa musieli uznać wyższość rywali z Czech – eSuba.

Mapą rywalizacji był Nuke, na którym Polacy rozpoczęli grę po stronie broniącej i zaczęli mecz dobrze, bo od dwóch wygranych rund z rzędu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że po chwili to reprezentanci eSuba odrobili punktu, a następnie wyszli na prowadzenie 5:2. Sytuacja zmieniała się diametralnie, bo ponownie o sobie dali znać reprezentanci NDE AGO, wygrywając również pięć rund z rzędu, wychodząc na prowadzenie 7:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla eSuba.

W drugiej połowie, Dominik „blogg1s” Janita i jego koledzy wygrali rundę pistoletową, a oprócz tego kolejne dwie wychodząc tym samym na prowadzenie 11:7. Polacy szybko odpowiedzieli jedną wygraną rundą, natomiast Czesi ponownie dali o sobie znać wygrywając dwie rundy z rzędu, 11:8. Jednak po chwili ponownie Damian „Furlan” Kisłowski i jego zespół wygrali pięć rund z rzędu i był remis. W końcowej fazie meczu, eSuba ponownie wygrali dwie rundy. Jednak Polacy ponownie odpowiedzieli i był remis 15:15. W dogrywce, eSuba okazał się lepszym zespołem. W rezultacie, NDE AGO przegrało z eSuba 16:19.

NDE AGO vs. eSuba 16:19

Więcej o awansie x-kom AGO na V4 Future Sports Festival Budapeszt 2021 Play-In.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGigabyte Z690I AORUS ULTRA DDR4 – nowa płyta mini-ITX dla Z690
Następny artykułWisła All in! Games przegrała pierwszy mecz na V4 Future Sports Festival
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.