fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyUE4 - Storm test - niezwykłe efekty z użyciem Unreal Engine 4

UE4 – Storm test – niezwykłe efekty z użyciem Unreal Engine 4

Deweloper Koola ze studia Blue12 zaprezentował niezwykłe demo technologiczne – UE4 – Storm test. Całość została nagrana w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem silnika Unreal Engine. Możemy zobaczyć różnego rodzaju efekty: silne wiatry, błyskawice, uginające się drzewa czy latające odłamki. Prócz tego autor zaimplementował fizykę, efekty świetlne czy wiele innych fotorealistycznych zdarzeń. Co ciekawe, całość została nagrana przy użyciu karty graficznej GeForce GTX 970.

Jak twierdzi autor, nie były robione żadne optymalizacje, czy wstępne animacje. Na filmie możemy zobaczyć 20 drzew, 100 krzaków z różną ilością wielokątów. Liczba klatek na sekundę waha się między 35 – 60 na wysokich ustawieniach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać