fbpx
Strona głównaGamingGryClose to the Sun - odkryj tajemnicę gigantycznego okrętu Helios

Close to the Sun – odkryj tajemnicę gigantycznego okrętu Helios

Wired Productions i Storm in a Teacup udostępnili grę Close to the Sun. Tytuł ten osadzony jest w alternatywnym XIX wieku. Nikola Tesla okazał się tam jeszcze większym geniuszem, a dzięki jego wynalazkom świat rozwija się w jeszcze szybszym tempie. Tytuł ten jest pierwszoosobową grą przygodową w klimacie horroru. Wcielamy się w młodą dziennikarkę imieniem Rose, która bada zaginięcie swojej siostry.

Aby zdobyć informacje udaje się na pokład ogromnego statku morskiego Helios. To tam właśnie pracowała jej siostra, aby ulepszyć obecny świat. Jednakże dostajemy informacje, że badania nie są tym, czego oczekiwała. Sam Helios okazuje się być usiany trupami, dziwnymi zjawiskami paranormalnymi oraz czymś jeszcze. Nad wejściem do statku napisano jedno słowo – KWARANTANNA.

Gra Close to the Sun dostępna jest na EpicGames.com za 29,99 EUR*. Całość zbudowano na silniku Unreal Engine 4.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać