Szwedzkie Dignitas – cztery plus jeden

0
75
christopher get right alesund ninjas in pyjamas
christopher get right alesund ninjas in pyjamas

Można by powiedzieć, że: koledzy, którzy jakiś czas temu reprezentowali barwy szwedzkiej organizacji Ninjas In Pyjamas, ponownie zagrają razem, w jednym składzie i w jednej organizacji. Na pewno będzie to ciekawy zespół z uwagi na doświadczenie poszczególnych zawodników. W drużynie jest czterech, bardzo doświadczonych zawodników i jeden reprezentant Norwegi.

Zwykle bywa tak, że jeśli drużyna, a raczej zawodnicy kończą wspólną grę w organizacji, wiele osób się zastanawia, czy aby na pewno już nigdy ze sobą nie zagrają? Oczywiście powstają jakieś składy, tzw. mixy drużynowe, w których gra jeden, może dwóch, lub trzech zawodników z byłego składu, więc ponownie grają ze sobą, ale czasami jest tak, że jednak zawodnicy pomimo ponownego grania razem na serwerze w jednym zespole, postanawiają nie grać dalej ze sobą. Tak było chociażby z Virtus.pro. Polscy zawodnicy próbowali zmieniać swój skład, robić jakiekolwiek zmiany ale wyników i efektów nie było, a więc rosyjska organizacja postanowiła, że kończy działalność z polskimi zawodnikami.

W ostatnim czasie na szwedzkiej scenie CS:GO działo się dużo, a nawet bardzo dużo. Chodzi o zmiany w zespołach, roszady pomiędzy nie tylko zawodnikami, ale również i trenerami. Najbardziej medialna stała się wiadomość o tym, że Patrik “f0rest” Lindberg zakończył działalność z Ninjas in Pyjamas, ale nie tylko on. Już wcześniej, bo we wrześniu 2019ten sam krok zrobił Christopher „GeT_RiGhT” Alesund, a także Adam „Friberg” Friberg i Richard „Xizt” Landstrom.

W Internecie pojawiały się informacje o tym, że prawdopodobnie byli zawodnicy szwedzkiej organizacji mogą znowu zagrać razem. Sam zastanawiałem się, czy to faktycznie wyjdzie, jednak wczoraj oficjalnie Dignitas zakontraktowało byłych zawodników Ninjas In Pyjamas, do których dołączył Norweg: Hakon „hallzerk” Fjaerli. Co ciekawe, trenerem szwedzkiej drużyny będzie Robin „Fifflaren” Johansson, osoba bardzo związana z Ninjas In Pyjamas i przede wszystkim znana w środowisku esportu.

Skład Dignitas prezentuje się następująco:
Patrik „f0rest” Lindberg
Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
Adam „Friberg” Friberg
Richard „Xizt” Landstrom
Hakon „hallzerk” Fjaerli

W zasadzie można stwierdzić, że jest to takie: cztery plus jeden.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNowy skład Dignitas!
Następny artykułChieftec BT-06B-250VS – odświeżona obudowa z serii Elox
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj