Anonymo Esports pokonało Ninjas in Pyjamas w pierwszym meczu FLASHPOINT Season 3

0
100
PGL Major Antwerp 2022
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

W pierwszym meczu FLASHPOINT Season 3, czyli turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Stockholm 2021 polski zespół Anonymo Esports w bardzo dobrym stylu pokonał Ninjas in Pyjamas. To był również oficjalny debiut duńskiego zawodnika, który nie tak dawno dołączył do szwedzkiej organizacji – Nicolai “dev1ce” Reedtz. O ile pierwsza mapa zdecydowanie należała do szwedzko-duńskiej formacji, tak pozostałe były z dużą korzyścią dla podopiecznych Adriana “IMD” Piepera.

Pierwszą mapą rywalizacji polsko-szwedzkiej był Overpass, na którym Polacy rozpoczęli grę po stronie broniącej i wygrali rundę pistoletową, jednak kolejne sześć rund należało do Ninjas in Pyjamas, które wyszło na prowadzenie 6:1. Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy nie potrafili przeciwstawić się Szwedom, którzy grali bardzo dobrze, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3. W rezultacie, Anonymo Esports przegrało z Ninjas in Pyjamas 16:3.

Drugą mapą rywalizacji był Nuke, na którym Polacy rozpoczęli grę po stronie atakującej, wygrywając trzy, pierwsze rundy, wychodząc tym samym na prowadzenie 3:0. Po chwili jednak sytuacja się zmieniła, bowiem Szwedzi odrobili punkty do Polaków, a nawet wyszli na prowadzenie 7:3. Pierwsza połowa zakończyła się na korzyść Nicolaia “dev1ce” Reedtza i jego zespołu 9:6. W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali reprezentanci Anonymo Esports, odrabiając punkty do rywali. Mecz był bardzo wyrównany, w rezultacie Anonymo pokonało Ninjas in Pyjamas wynikiem 16:13.

Trzecia i decydująca mapa to Mirage, na którym Polacy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, ale to Ninjas in Pyjamas wygrało trzy pierwsze rundy wychodząc na prowadzenie 3:0. Po chwili jednak sytuacja ponownie się zmieniła, Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy zaczęli odrabiać punkty do rywali ze Skandynawii i wyszli na prowadzenie 5:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Ninjas in Pyjamas. W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali Szwedzi, aby następnie Polacy wygrali pięć rund z rzędu 12:9. Końcówka meczu była niezwykle wyrównana i zakończyła się wynikiem 15:15, a więc dogrywka, w której lepsi okazali się być Anonymo Esports, które pokonało Ninjas in Pyjamas wynikiem 19:17.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAnonymo kontra Ninjas in Pyjamas na FLASHPOINT Season 3!
Następny artykułoskarish zawodnikiem Illuminar Gaming!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj